BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Aktualności

powrót
Granna na Pyrkonie 2016!

11.04.2016

Granna na Pyrkonie 2016!

Festiwal Fantastyki Pyrkon już za nami. W ubiegły weekend (8-10 kwietnia 2016) byliśmy na największej w Polsce imprezie stworzonej dla miłośników szeroko pojętej fantastyki. To już 16 edycja i trzeba przyznać Organizatorom, poziom jej przygotowania była bardzo wysoki.

Odwiedzający mogli odwiedzić dziesiątki sal prelekcyjnych wypełnionych atrakcjami: koncerty, wykłady, konkursy, warsztaty, wystawy i pokazy.

Nas na Pyrkonie nie zabrakło. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy liczne niespodzianki. Przygotowaliśmy smakowite promocje na nasze bestselery. Nie zabrakło niespodzianki w postaci kosza pełnego produktów w jedynych w swoim rodzaju cenach.

Pyrkon to miejsce gdzie przychodzą ludzie zainspirowani graniem, wspólnym spędzaniem czasu wolnego w fantastycznej atmosferze.

Dla miłośników rywalizacji wystawcy przygotowali coś ekstra - trzy dni wypełnione turniejami. My przygotowaliśmy coś specjalnego. Uczestnicy naszych turniejów mogli spróbować swoich sił w 2 grach. Pierwsza zręcznościowa to gratka do wszystkich spryciarzy rządnych zwycięstwa. Nasz LISEK CHYTRUSEK to pełna emocji gra dla najmłodszych. Zadaniem uczestników było wytrącenie z gniazda kury przeciwnika. Za naboje służą małe jajeczka, którymi trzeba trafić w liska zawieszonego na specjalnym mostku łączącym gniazda kur. Emocje towarzyszyły nam od pierwszych do ostatnich chwil turnieju. Nieco spokojniej choć bardzo interesująco było podczas turnieju w grę „ALE HISTORIA!”. To nasza nowość, która w okazałym pudełku mieści aż 1050-lat historii Polski. Gra została przygotowana z okazji jubileuszu Chrztu Polski. To gratka dla miłośników historii. Na 180 kartach mamy 3 pytania, których poziom jest zróżnicowany. Taki zabieg pozwala na zabawę niezależnie od poziomu wiedzy, a przede wszystkim naukę w bardzo przyjemny sposób. Naszym uczestnikom również przypadła do gustu.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza BLOKADA, która była nie lada wyzwaniem, zarówno dla dużych jak i małych. Fotorelację znajdziecie w galerii.

Nie udało się wam dotrzeć na Pyrkon i zdobyć nasze gorące promocje?

Mamy dla was kupon rabatowy ważny do15.04 na 15% zniżki w naszym sklepie internetowym!!

Wystarczy, że wpiszecie: PYRKON2016.  

 

Korzystajcie póki możecie ;)

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt