BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
Nowości Nasze gry sklep.granna.pl Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Zapowiedzi

powrót
PSZCZOŁY

31.01.2018

PSZCZOŁY

Zostań pracowitą pszczółką! Twoim zadaniem będzie zebranie jak największej ilości nektaru z poszczególnych roślin, których kwitnienie określa specjalny kalendarz. Uważaj jednak na kwiaty spryskane szkodliwymi substancjami!

 

Pszczoły to gra oparta na wydanej przez Wydawnictwo Dwie Siostry bestsellerowej książce pod tym samym tytułem. Książka została przetłumaczona na ponad 20 języków (m.in. angielski, chiński, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski i włoski), podbiła serca czytelników na całym świecie i zebrała mnóstwo nagród, w tym prestiżowe niemieckie wyróżnienia White Raven (2016) i Deutscher Jugendliteraturpreis (2017), nagrodę Austriackiego Ministerstwa Nauki, Badań Naukowych i Gospodarki dla najlepszej naukowej książki dla dzieci 2017 roku oraz Educational Writers’ Award przyznawaną przez brytyjskie Society of Authors (2017).

Książka Pszczoły to wielkoformatowy album, z którego dowiecie się wszystkiego o pszczołach. Pełnym szczegółów, misternie skomponowanym ilustracjom Piotra Sochy towarzyszy w niej przystępny tekst Wojciecha Grajkowskiego, który zaprojektował grę.

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt