BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Aktualności

powrót
"Chełmżyński Maraton Gier Planszowych "W TO MI GRAJ"

25.02.2018

"Chełmżyński Maraton Gier Planszowych "W TO MI GRAJ"

24. lutego 2018 r. sala widowiskowa Chełmżyńskiego ośrodka Kultury wypełniła się nowoczesnymi grami planszowymi i graczami m.in. z Torunia, Włocławka oraz Chełmży i okolic. A to wszystko za sprawą Chełmżyńskiego Maratonu Gier Planszowych „W TO MI GRAJ”, w czasie którego rozegrano szereg turniejów: Mistrzostwa Chełmży w grę „Domek” (budowa wymarzonego domku), Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grę „Potwory w Tokio” (dominacja wybranym potworem w Tokio i eliminacja pozostałych graczy), Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grę „SuperFarmer” (hodowla zwierzątek). Wszystkie turnieje były rozgrywane w formule „open”, czyli udział w turniejach mogły wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli. W sumie, we wszystkich turniejach wzięło udział blisko 50 graczy. Wyniki prezentują się następująco:

Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grę „Superfarmer”
I miejsce – Mateusz Pitulski
II miejsce – Maksymilian Romanowski
III miejsce – Kira Kubanowska
IV miejsce – Dawid Kotlarz

Nagrody w Turniejach wręczyli: Pan Patryk Rybacki – opiekun Klubu Gier Planszowych działającego przy Chełmżyńskim Ośrodku Kultury i organizator Chełmżyńskiego Maratonu Gier Planszowych „W TO MI GRAJ” oraz Pan Krzysztof Zaborowski – fundator nagród w Mistrzostwach Chełmży w grę „Domek”.

Dodatkowo, w czasie Maratonu, działała wypożyczalnia gier planszowych, dzięki uprzejmości Pana Krzysztofa Chmielewskiego oraz Pana Rafała Dittmanna. Każdy mógł przyjść, wybrać interesującą go grę planszową i zasiąść do grania ze znajomymi. Fachowa obsługa wypożyczalni doradzała co wybrać, tłumaczyła zasady gry a czasem nawet grała z uczestnikami imprezy 

Do zobaczenia na kolejnym Chełmżyńskim Maratonie Gier Planszowych już we wrześniu!

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt