BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Aktualności

powrót
GRANNA wzięła udział w targach SPIEL'14 odbywających się w Essen

14.10.2014

GRANNA wzięła udział w targach SPIEL'14 odbywających się w Essen

W dniach 16-19 października do Essen w Niemczech zjechali się miłośnicy gier planszowych z całego globu. Po raz kolejny odbyły się tam największe na świecie targi gier planszowych „SPIEL’14”. W tym roku na 50 000 m² można było odwiedzić ponad 800 wystawców z 41 krajów, w tym 20 z Polski. Nie mogło tam zabraknąć GRANNY!

 

W Essen jesteśmy kojarzeni z nowościami, które zawsze są niezwykle pozytywnie odbierane przez gości targów. W tym roku nie mogliśmy ich zawieść. Zaprezentowaliśmy aż cztery nowe gry. W tym 3 z nich miały swoją światową premierę. Po raz pierwszy można było zagrać w Ufo farmera, humorystyczną grę nawiązującą do bestsellera Granny –Superfarmera.

 

Mr House to druga własna gra z serii Granna Expert, której autorem jest Adam Kałuża, pierwszy i jak na razie jedyny polski autor nominowany do prestiżowej niemieckiej nagrody Spiel des Jahres. CV Plotki to pierwszy znakomicie przyjęty dodatek do CV. Autorem CV jest Filip Miłuński , zaś klimatyczne ilustracje przygotował Piotr Socha.

 

Zagraniczni goście mieli również okazję zapoznać się z grą Faras, która opowiada o znanych w świecie polskich wykopaliskach archeologicznych w Sudanie.

 

Bardzo duże zainteresowanie odwiedzających wzbudzał nasz nietypowy środek lokomocji – statek kosmiczny. Dzięki niemu każdy mógł się poczuć jak prawdziwy Ufo farmer.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Z niecierpliwością czekamy na kolejne targi. Tymczasem rozpoczynamy pracę nad kolejnymi nowościami…

 

Więcej zdjęć na profilu Granny na facebooku

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt