BLOG GRANNA sklep.granna.pl - sklep internetowy - gry edukacyjne Granny
GRANNA na Facebooku GRANNA na YouTube
sklep.granna.pl Nowości Nasze gry Gdzie kupić? Gry na zamówienie Wsparcie edukacji DotacjeKontakt

Aktualności

powrót
Październik był dla nas bardzo pracowity

03.11.2014

Październik był dla nas bardzo pracowity

W październiku GRANNA uczestniczyła w wielu spotkaniach, których celem było propagowanie rodzinnego grania w gry planszowe.

4 października w Warszawie odbyło się IV spotkanie z cyklu Planszówki na Narodowym. Tego dnia stadion odwiedziło ponad 5 tysięcy osób. Gośćmi spotkania były głównie rodziny, które nie przechodziły obok stoiska GRANNY obojętnie. Największą popularnością cieszył się Superfarmer oraz nasze nowości: Łap psiaka/prosiaka, Małpie figle i Kto pozmywa?

Od kilku lat mamy zaszczyt współpracować z Muzeum Powstania Warszawskiego w ramach spotkań planszówkowych z grami GRANNY w Sali Małego Powstańca. W październiku odbyło się pierwsze spotkanie z tego cyklu. Odwiedziło nas blisko 20 rodzin. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 22 listopada.

W dniach od 23-26 października uczestniczyliśmy w 18. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Targi odwiedziło około 60 000 osób! GRANNA uczestniczy w nich od samego początku dlatego i teraz nie mogło nas zabraknąć. Na naszym stoisku można było po raz pierwszy w Polsce kupić nowości: Ufo farmer, Mr House, CV Plotki i Surykatko, kryj się! Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Przede wszystkim dzieciom, które na specjalnie przygotowanym stoliku do grania spędzały z nami radosne chwile.

Październik był bardzo pracowity, ale my nie zwalniamy. Czym zaskoczy nas listopad?

powrót
Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter:
Polecamy również:
powrót na górę
Mapa serwisu | Newsletter | Katalog gier | sklep.granna.pl | Dotacje |Kontakt